Uwaga! Zaginęła 16-letnia Julia!

Tatrzańscy policjanci poszukują 16-letniej JULII LASKOWSKIEJ zam. ostatnio w Murzasichlu gmina Poronin.

Fot. Policja Zakopane

Zaginiona w dniu 13 lutego 2023 roku o godz. 11:00 wyszła z miejsca zamieszkania prawdopodobnie udając się do Zakopanego w celu spotkania z bliżej nieustalonymi znajomymi. Do chwili obecnej nie powróciła do domu, nie nawiązała kontaktu z rodziną. Telefon jakim się posługuje – jest wyłączony.

RYSOPIS: zaginiona ma 149 cm wzrostu jest szczupłej budowy ciała, włosy proste do ramion koloru blond, oczy koloru niebieskiego, cera jasna, nos mały normalny, uszy normalne, brak znaków szczególnych.
UBIÓR: ubrana w czarną bluzę z kapturem koloru czarnego nieznanej marki, kurtkę pikowaną koloru khaki nieznanej marki z kołnierzem z futra w kolorze białym, spodnie typu jeans koloru czarnego, półbuty materiałowe koloru czarnego.
Osoby, które znają Julię, widziały ją lub znają aktualne jej miejsce pobytu proszone są o kontakt z tatrzańską policją, adres: Komenda Powiatowa Policji w Zakopane ul. Jagiellońska 32, telefon +48478347400, lub numer alarmowy 112.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]