Zmiany w opłatach dużych banków. Uważaj, bo za bankomat możesz zapłacić krocie!

Duże banki zmieniają prowizję za wypłaty z bankomatów, a nawet z własnych oddziałów.

Zmiany w prowizji dużych banków. Największy z nich, czyli PKO BP od 1 czerwca przekształca szereg kont, jak stare Konto za Zero, Konto Rodzica, Spektrum itd. w nowe Konto za Zero. Rachunek będzie wprawdzie prowadzony za darmo, jednak obsługa karty ma kosztować 10 zł. Jeżeli w miesiącu wykonamy 5 transakcji kartą lub Blikiem opłata zostanie zniesiona. To nie wszystko. Wypłata z obcych bankomatów będzie kosztowała 10 zł (Blikiem bez kosztów). Również 10 zł będzie kosztowała wpłata i wypłata w placówce, poza pierwszą.

To nie jest jedyny bank, który wprowadza podwyżki. BNP Paribas chce podnieść opłaty za karty debetowe, a nawet wpłaty i wypłaty w placówce. Te już były płatne, a teraz mają podrożeć z 10 do 12 zł. Wypłaty z bankomatów Euronet będą kosztowały 7 zł, a nie jak dotychczas 5 zł.

Podobne zmiany wprowadza Bank Pocztowy. Konto będzie prowadzone za darmo. Wypłata z bankomatów Planet Cash i PKO BP również będzie za darmo, ale wypłata w oddziale już nie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]