PiS od niedawna posiada konto na TikToku. Pierwszy filmik już wstawiony

Na serwisie TikTok założone zostało oficjalne konto partii PiS. W pierwszym klipie europoseł Tomasz Poręba zauważa, że w mediach społecznościowych jest dużo antypisowskiego przekazu

Fot. Pixabay

Prawo i Sprawiedliwość postanowiło założyć oficjalne konto na TikToku’u. Zamieszczony został już nawet pierwszy klip, na którym europoseł Tomasz Poręba ocenia, że media społecznościowe są zalane antypisowskim przekazem oraz, że jest olbrzymie niezrozumienie tego, co PiS rzeczywiście robi, dlatego na TikToku ugrupowanie zamierza mówić, jak czuje Polskę i co chce zrobić.

Wymienia on również zmiany, jakie zaszły w Polsce, odkąd rządzi PiS. Przypomina wprowadzenie 500+ i 300+, obniżenie wieku emerytalnego czy zerową stawkę PIT dla młodych ludzi.

„Chcemy docierać do młodych ludzi, którzy coraz częściej spędzają czas na TikToku i tam w prosty, przystępny sposób informować oraz opisywać to, co dzieje się w polityce i w życiu publicznym” – tak przekazał Polskiej Agencji Prasowej rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek.

Rzecznik dodaje także, że będzie to dobra okazja fake’ów, które stanowią źródło dezinformacji. Zapewnia, że ugrupowanie będzie aktywne i ofensywne także w wirtualnym świecie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]