Te Walentynki zapamięta na długo. Jak wytrzeźwieje

58-letni mężczyzna z powiatu tarnowskiego zakończył swoją walentynkową podróż w polu ornym. Kierowała audi mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Fot. Policja

W walentynkowe popołudnie policjanci z Ciężkowic otrzymali informację, że drogą gminną w Kąśnej jedzie kierowca audi, który ma problemy z utrzymaniem toru jazdy. Świadek podejrzewał, że może być pod wpływem alkoholu.

Na potwierdzenie nie trzeba było długo czekać. Na jednym ze skrzyżowań audi nie zmieściło się na drodze i kierowca zaparkował w polu ornym. Podejrzenie o kierowaniu w stanie nietrzeźwości potwierdzili policjanci z komisariatu w Ciężkowicach.

Mężczyzna, 58-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, wsiadł za kierownicę mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Został on przekazany rodzinie wraz z samochodem. To jednak nie koniec jego kłopotów. Policjanci z Ciężkowic wszczęli postępowanie za prowadzenie w stanie nietrzeźwości pojazdu mechanicznego, za co grozi mężczyźnie kara do 2 lat pozbawienia wolności, 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]