Najdroższy pączek w Polsce. Jego cena szokuje!

W tegoroczny tłusty czwartek ceny niestety poszły w górę. To jednak nic w porównaniu z pączkami od znanych celebrytów

Fot. Pixabay

Z uwagi na inflację i idącymi za nią cenami, za pączki w tym roku również przyjdzie nam zapłacić więcej. Jednak najwięcej za sztukę życzą sobie restauracje znanych celebrytów. „U Funkiera” Magdy Gessler za jeden taki wyrób cukierniczy trzeba zapłacić 15 złotych. Jednak to Kuba Wojewódzki przebija tą cenę kilkukrotnie.

Za jednego pączka z gdyńskiej restauracji gwiazdora trzeba zapłacić aż 49 złotych. Jak wyjaśnił sam Wojewódzki na swoich mediach społecznościowych, jest to edycja limitowana. Dodał, że pączki są podobne do niego „słodkie i nadziane (krem pistacjowy, polewa z różowej czekolady, puder malinowy, złoto jadalne, specjalne złote pudełko)”.

Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. Większość z nich nieprzychylnie odnosi się do tak drogiego przysmaku. Jednak znaleźć można też komentarze, w których osoby zamierzają zakupić takiego pączka. Jedna z internautek pisze „Jak coś jest dobre i ma smakować, to nie jest tanie…”

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]