Uwaga! Przerwa w działaniu części usług Paczkomatów

InPost informuje, że przeprowadzane będą prace serwisowe w ten weekend. W związku z tym część usług zostanie ograniczonych. InPost informuje jednak, że wszystkie terminy zostaną przedłużone.

Fot. Kraków w Pigułce

W celu usprawnienia naszych systemów informatycznych przeprowadzimy prace serwisowe w terminie 18-19.02.2023, w godzinach 16:00-16:00 (24 godziny) – pisze InPost.

W tym czasie bez przeszkód zrobicie zakupy online i odbierzecie swoje przesyłki przy pomocy kodu odbioru lub kodu QR. W trakcie przerwy nie będzie możliwości tworzenia i wysyłania przesyłek przez Paczkomat® (za wyjątkiem paczek z wcześniej przygotowaną etykietą). Zdalny odbiór paczek za pomocą aplikacji InPost Mobile w tym czasie nie będzie możliwy. Usługa Paczka w Weekend będzie realizowana w sobotę do godz. 16:00.

Dla komfortu osób odbierających przedłużymy (o czas trwania prac) terminy odbiorów paczek, ważności etykiet, kodów nadania oraz kodów zwrotu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]