Śmierć na torach pod Tarnowem. Nie żyje mężczyzna

Przed północą w piątek pociąg relacji Krynica Zdrój-Kraków Główny zatrzymał się kilkaset metrów za stacją Tarnów-Mościce, w kierunku Krakowa, z powodu potrącenia osoby. Opóźnienie pociągu trwało kilka godzin. Pasażerowie skorzystali z zastępczego składu podstawionego w miejsce wypadku.

fot. Pixabay

Do tragicznego wypadku doszło w nocy w piątek 17 marca po godzinie 22 w Tarnowie w pobliżu stacji Tarnów-Mościce, w kierunku Krakowa. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe, które potwierdziły, że doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny.

Na miejscu pracowali policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód, a czynności nadzorował prokurator. Aktualnie trwają czynności zmierzające do identyfikacji mężczyzny oraz ustalenia przyczyny jego śmierci. Policjanci pracowali do późnych godzin nocnych. Ruch pociągów w obydwu kierunkach został przywrócony przed godziną 4 w sobotę 18 lutego.
Opóźnienia ruchu pociągów dotknęło w sumie 10 składów, na łączny czas 123 minut.
Aktualnie czynności w sprawie śmiertelnego wypadku na szlaku kolejowym wyjaśnia policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]