InPost zapowiada przedsprzedaż biletów na mecz Polska-Albania! „Jedyna taka okazja w InPost Fresh!”

InPost zapowiada przedsprzedaż biletów na mecz Polska-Albania: „Nowe wyzwania, nowy selekcjoner naszej drużyny narodowej i nowe możliwości – to TRZEBA zobaczyć na żywo! Jako Sponsor Strategiczny reprezentacji Polski w piłce nożnej chcemy razem z Wami być świadkami historii: meczu Polska-Albania! Już po raz drugi przygotowaliśmy dla Was wyjątkową akcję – przedsprzedaż biletów na mecz naszej drużyny narodowej!”

Fot. Pixabay

Weź udział w przedsprzedaży biletów, kup je wcześniej niż inni i kibicuj naszym na meczu Polska-Albania, który odbędzie się 27 marca! Aby kupić bilety wcześniej, wystarczy włączyć lub pobrać aplikację InPost Fresh, kliknąć w banner, a następnie zarejestrować się na stronie LaczyNasPilka.pl. Krótka piłka!

Ekskluzywna przedsprzedaż biletów startuje 3 marca o godz. 10:00 i potrwa do 6 marca włącznie – tylko dla posiadaczy aplikacji InPost Fresh!

​​​​​​​Jak zgarnąć bilety?

⚽️ otwórz lub pobierz aplikację InPost Fresh ze sklepu AppStore lub Google Play,

⚽️ kliknij banner w InPost Fresh o przedsprzedaży biletów,

⚽️ zaakceptuj regulamin akcji i wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości,

⚽️ zarejestruj się na stronie LaczyNasPilka.pl. Następnie kliknij w zakładkę bilety i wybierz PROFIL KIBICA. Pro tip: polecamy zarejestrować się jeszcze przed startem przedsprzedaży! 😊

I gotowe! Na podany adres e-mail otrzymasz LINK oraz UNIKALNY KOD, który umożliwi Ci zakup biletów w ekskluzywnej przedsprzedaży, która potrwa od 3 do 6 marca włącznie.

Tak jak na murawie, podczas przedsprzedaży przyda się szybkość, czujność i… trochę szczęścia. 😉 Jeden kod pozwala na zakup maksymalnie 5 biletów.

To jak, widzimy się na meczu? Trzymamy kciuki!

Więcej informacji na temat przedsprzedaży można znaleźć w regulaminie akcji oraz w FAQ.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]