Covid powraca. Tysiące nowych przypadków, ponad połowa pacjentów w szpitalach. Tak źle nie było od dawna
Covid-19 powraca. Mamy tysiące nowych przypadków i wszystko to bez wprowadzenia powszechnych testów. Rzeczywista liczba chorych jest zapewne dużo większa.
Wiceminister Zdrowia Waldemar Kraska, poinformował na antenie Programu I Polskiego Radia, że jesteśmy w wiosennym szczycie fali koronawirusa. Mamy blisko 5 tys. nowych przypadków i ponad 2,6 tys. hospitalizowanych. Zeszłej doby zmarło też 18 osób. 44 jest w ciężkim stanie, podłączonych do respiratora.
Co bardzo niepokojące, 65 proc. łózek zajętych jest przez dzieci.

W Krakowie w Pigułce właściwie od początku stworzenia redakcji. Michał jest redaktorem zajmującym się tematami ogólnymi i ciekawostkami, nierzadko zahaczając o Kraków.
Adres wydawcy i właściciela portalu:
Capital Media S.C.
ul. Grzybowska 87,
00-844 Warszawa.