Znany aktor Antoni K. usłyszał zarzut

Znany aktor Antoni K. został przesłuchany i usłyszał zarzut kierowania pod wpływem substancji delta 9 tetrahydrokannabinolu.

Jak poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz, podejrzany nie przyznał się do zarzutów i złożył wyjaśnienia.

Do zdarzenia doszło o godzinie 16:40. Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli pojazd marki Audi. Siedzący za kierownicą mężczyzna był wprawdzie trzeźwy, ale narkotest wykrył, że zażywał substancje odurzające. Antoni Królikowski wystosował oświadczenie w którym wyjaśnia całe zajście.

Pisze, że do zatrzymania doszło przy ul. Karolkowej około godziny 16.00. Częściowo potwierdził to, o czym mówiła wczoraj policja. „Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania” – pisze Antoni Królikowski, który podkreślił, że alko-test wykazał, że jest trzeźwy. Aktor oświadczył, że nie zażywa narkotyków, lecz przyznaje, że THC mogło pojawić się w jego organizmie ze względu na leczenie medyczną marihuaną. „W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo, że w dniu zatrzymania nie używałem konopi” – oświadczył aktor. Ponadto Antoni Królikowski oświadcza, że pobrano krew do badań i oczekuje na wyniki.

„Chciałbym zaznaczyć, ze nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień. Ponadto tegorocznych urodzin nie świętowałem w żadnym warszawskim klubie” – czytamy w oświadczeniu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]