Od dzisiaj PiS rozpoczyna ofensywę programową

Wraz z dniem 10 marca politycy Prawa i Sprawiedliwości ruszają w trasę programową pod hasłem „Przyszłość to Polska”. Rzecznik partii Rafał Bochenek poinformował, że do Świąt Wielkanocnych planowanych jest kilkaset spotkań programowych

Fot. Prawo i Sprawiedliwość/Facebook

Jak informuje portal money.pl, rzecznik PiS zapowiada, że w dniu dzisiejszym partia rządząca rusza w trasę programową, której celem są dziesiątki spotkań i rozmowy Jarosława Kaczyńskiego i wielu polityków PiS z Polakami. W ten weekend z wyborcami spotkają się premier Mateusz Morawiecki, była premier, europoseł Beata Szydło i kilkudziesięciu innych polityków PiS. Działania te organizowane są pod hasłem „Przyszłość to Polska”. Dodał on, że to Polacy zawsze pisali program PiS i tak będzie również tym razem.

„Nasze propozycje, które od lat realizujemy, były wynikiem tysięcy rozmów i spotkań. PiS zawsze był blisko ludzi. Najbliższe dni to będą dziesiątki spotkań i programowej debaty z Polakami w każdym zakątku kraju” poinformował Bochenek.

Jego zdaniem „Polska potrzebuje rozmowy”. Mówi on, że jest to ważny moment z uwagi na trudne czasy, jakie nastały w Europie i na świecie. Partia chce również dowiedzieć się od Polaków, jaki powinien być program dla kraju. Partia planuje kilkaset spotkań programowych, które mają się odbyć do Świąt Wielkanocnych.

„Polska jest dzisiaj inna, lepsza, niż była prawie już osiem lat temu, inne są też potrzeby, inne są ambicje. Powstały też nowe problemy, w tym te najtrudniejsze, jak kryzys ekonomiczny, który przejawia się z punktu widzenia obywateli przede wszystkim w inflacji, i jak wojna – to największe z wyzwań” oznajmił prezes PiS w oświadczeniu wygłoszonym w siedzibie partii.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]