Mezo i Liber powrócili w królewskim stylu! Remake sprzed lat rozgrzewa Youtube [WIDEO]

Kto z dzisiejszym 30-40 latków nie pamięta Aniele? Ten teledysk z Kasią Bujakiewicz rozgrzewał wyobraźnię, a piosenka królowała na dyskotekach i w słuchawkach discmanów.Muzycy powrócili w pięknym stylu. Teledysk ma już 1,4 milionów wyświetleń. Leci zapętlona u nas w redakcji. Komentarze pod filmem pięknie obrazują nasze odczucia:

„Przecież to jest doskonale! Moja córka ma w tym roku 16 lat. Ja jako 16 latka przy tej piosence zakochałam się na amen. I choć dziś jestem z kimś innym, to wspomnienia wciąż gorące jak te plaże z teledysku.!  dziękuje wam Mezo I liber !” – czytamy. 

„Cała piosenke miałam ciarki. Wzrusz totalny jak się wróci do Aniele. Dowód na to, że czas zapiernicza, a muzyka jest nieśmiertelna” 

Z jednej strony człowiek się cieszy, że taki kawałek został odświeżony jednak z drugiej… Trochę przykro… Bo już 40 na karku… I ten kawałek o wyjściu za mąż… Co wtedy człowiek mail w głowie a co teraz… Trzymajcie się i widzimy się za 20 lat kochani Rocznik 1983 pozdrawia.”

„Cudowne wspomnienia wracają, piękne beztroskie lata szaleństwa. Za sprawą tego kawałka czuję jakbym miała znowu 20lat, ach szkoda, że nie można choć na chwilę cofnąć się do tych czasów. Brawo Panowie, uwielbiam Was”

A tu wersja sprzed lat.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]