Nieoczekiwany zwrot w sprawie kobiety z Polski, która twierdzi, że może być Madeleine McCann. Dziewczyna może być śmiertelnie chora

Julia z Polski, która znalazła się na ustach całego świata, gdy publicznie stwierdziła, że może być zaginioną brytyjską dziewczynką poddała się testom DNA. Madeleine McCann zniknęła w wieku trzech lat z portugalskiego mieszkania na wakacjach w 2007 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dr. Fia Johansson (@persianmedium)


Jak ujawniła rzeczniczka Julii, dziewczyna czeka na wyniki badań i zachodzi obawa, że ma białaczkę.

„Wciąż czekamy na wyniki badań DNA, które pokażą nam dokładnie, jakie jest pochodzenie etniczne Julii i z jakiego kraju pochodzi ona i jej prawdziwa rodzina. Tego rodzaju testy są bardzo dokładne” – powiedziała przedstawicielka Julii dr Fia Johansson, w rozmowie z The Sun.

Julia poleciała do USA z Johansson w zeszłym tygodniu po tym, jak ujawniono, że otrzymywała groźby śmierci.

„Witamy w USA, Julio. Krainie miłości i marzeń” – powiedział Johansson w filmie w mediach społecznościowych.

„Sprawa jest obecnie badana przez prywatnego detektywa, dr Fię Johansson, która w zeszłym tygodniu przywiozła Julię z Polski do Los Angeles po tym, jak zaczęła otrzymywać groźby i obrzydliwe wiadomości od internetowych hejterów.

Dr Johansson załatwił Julii pobranie próbek w USA do szczegółowych testów DNA – w tym testu DNA podobnego do testu 23andMe, który pozwoli ustalić jej pochodzenie – a wyniki mają się pojawić w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Julię czeka również nerwowe oczekiwanie na wyniki dalszych badań lekarskich, ponieważ lekarze obawiają się, że może mieć białaczkę, dr Johansson – za zgodą Julii – ujawnił The Sun.
Oczywiście w zależności od wyniku będziemy kontynuować śledztwo, aby sprawdzić, czy Julia może być Madeleine lub inną zaginioną osobą.

„Ale teraz skupiamy się na Julii jako osobie, a nie na Madeleine.

„Miała zaniedbane dzieciństwo i doznała wielu nadużyć.

„Jej stan zdrowia jest bardzo zły, ma ciężką astmę i bardzo cierpi z powodu bólu kości.” – czytamy w oświadczeniu na koncie persianmedium na Instagramie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]