Szokujący wpis mamy Mateusza Murańskiego. Nazywa ratowniczkę medyczną bezduszną i hieną

„Początkiem kłamliwej narracji przeciwko mojemu Mateuszowi był zniesławiający wpis niejakiej, bezdusznej Joanny z zespołu ratownictwa medycznego Gdynia-Śródmieście, która będąc na miejscu akcji reanimacyjnej, już 3 minuty po zakończeniu reanimacji, stworzyła fałszywą wiadomość na media społecznościowe, jakoby przyczyną zgonu Matiego było przedawkowanie oksykodonu” – napisała na na Facebooku mama Mateusza Murańskiego. Następnie mama zmarłego sportowca i aktora napisała, że  substancja nie została znaleziona w mieszkaniu jej syna. Napisała także,  że upubliczniona przez nią informacja „jest przedmiotem postępowania prokuratorskiego„.

„Zachowanie tej konfabulantki i hieny Joanny, co miała nieść pomoc, a pogrążyła mnie jako matkę zmarłego dziecka i skazała na niewyobrażalny ból, powinno być ukarane nie tylko kodeksowo, ale też napiętnowane społecznie”- czytamy w dalszej części wpisu.

Mama Mateusza Murańskiego zapowiedziała, że nie spocznie będzie walczyć o prawdę o swoim synu:

„Póki żyć będę, każdego dnia kładąc się spać, będę myślała o ściganiu jej parszywych kłamstw i wyciąganiu konsekwencji (…) W imię świętej pamięci dobrego imienia mojego ukochanego syna Mateusza” – podsumowała.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]