Janusz Gajos ma problemy ze zdrowiem. Aktor wyznaje, co mu dolega

Janusz Gajos ma 84 lata, ale nadal pozostaje aktywny zawodowo. Jest jednym z najbardziej utalentowanych i utytułowanych aktorów teatralnych i filmowych. Ostatnio wyznał, że ma problemy z pamięcią.

Fot. Archiwum Kancelarii Prezydenta RP – www.prezydent.pl, GFDL 1.2, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=6369073

Najprawdopodobniej wszystko przez koronawirusa, którego przeszedł. Zauważył, że niektóre objawy utrzymały się pomimo jego wyleczenia. Aktor zauważył, że coś jest nie tak, gdy podczas pracy w teatrze zaczął mieć problemy z odgrywaniem swojej roli.

Kiedy po przerwie covidowej wróciłem na scenę, podczas jednego ze spektakli wyleciało mi jedno słowo, drugie… Poczułem dyskomfort i niepokój. Nie wiem, czy to wina jakiegoś pocovidowego ogona, czy zmęczenia – zdradził aktor w rozmowie z „Newsweekiem”. Dodał, że nie jest to przyjemne uczucie i częstotliwość takich zdarzeń jest denerwująca.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]