Polacy kochają zakupy online! Jaka forma dostawy jest najwyżej oceniana?

InPost jest najlepiej ocenianym operatorem logistycznym w Polsce według najnowszych badań Kantar przeprowadzonych wśród polskich internautów!

Fot. Pixabay

„Paczkomat® InPost jest nie tylko preferowanym sposobem nadania i odbioru przesyłek, ale również cieszy się największym zaufaniem wśród klientów. Z przeprowadzonych przez Kantar badań wynika, że aż 94% internautów wybiera Paczkomat®️ InPost podczas zakupów online jako formę dostawy, a aż 81% wynosi wskaźnik NPS, który określa poziom zaufania i zadowolenia z usługi w przypadku maszyn Paczkomat®, po wzroście o 6 p.p.” – czytamy w informacji prasowej InPost.

„Wyniki badania przeprowadzonego przez Kantar potwierdzają, że nasze starania przynoszą efekty w postaci wysokiego zaufania polskich internautów do naszych usług, w szczególności tych, świadczonych za pośrednictwem sieci Paczkomat. Tak wysokiej oceny nie byłoby, gdyby nie wdrożone przez nas funkcjonalności, jak choćby możliwość nadania i odbioru przesyłki za pośrednictwem aplikacji, czy opcja nadania przesyłki bez konieczności drukowania etykiety. Cały czas dążymy także do stworzenia przyjaznej dla środowiska usługi logistycznej. Jestem dumny z faktu, że ponad 4/5 polskich internautów postrzega Paczkomat®️ InPost za godny zaufania sposób dostawy” – podkreśla Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu Grupy InPost.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]