Tych produktów nie kupisz nigdzie indziej. Sklep w Krakowie już otwarty

Do Polski wchodzi niemiecka siec sklepów spożywczych. Sklep w Krakowie został otwarty, jako jeden z pierwszych. Mieści się przy ul. Podskale 18. Artykuły są sprowadzane z zagranicy i trudno dostępne w Polsce.

Fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Pierwsze placówki Mix Markt powstały w Krakowie, Tarnowie i ostatnio w Opolu, ale niedługo pojawią się także w innych miastach.

W sklepie są produkty z całej Europy m.in. polskie, ukraińskie, litewskie, łotewskie, bałkańskie, rosyjskie czy rumuńskie. W innych krajach sieć ta sprzedaje m.in. polską kiełbasę, która jest podobno bardzo popularna. U nas na uwagę zasługują produkty bałkańskie. Kto raz tam był wie, jak trudno w Polsce znaleźć specjały kuchni bałkańskiej w naszym kraju m.in. ser kajmak czy specyficzną wędlinę. Tak jest jednak również z innymi produktami. Są one najczęściej sprowadzane i trudno dostępne w Polsce. Oprócz produktów spożywczych znajdziemy tu drogerię i artykuły gospodarstwa domowego. Jak zwracają uwagę klienci, którzy już byli, produkty zagraniczne rzeczywiście są, jednak nie są tanie. To sklep albo dla tych którzy wiedzą już co kupują albo dla tych którzy chcą popróbować różnych smaków.

Mix Markt to działająca w całej Europie niemiecka sieć supermarketów specjalizująca się w dystrybucji świeżej i konserwowanej żywności dla kuchni Europy Środkowej i Wschodniej Została założona w 1997 roku przez trzech Niemców z Kazachstanu, którzy otworzyli pierwszy sklep w Oerlinghausen w Niemczech.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]