Wyłączą dostęp w dużym polskim banku: „nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki”

MBank zapowiada prace techniczne i przerwę w dostępie do banku: „W ostatnią niedzielę marca przechodźmy na czas letni. Wskazówki zegarów przestawiamy o godzinę do przodu, czyli z godz. 2.00 na 3.00. W tym roku czas zimowy na letni zmieniamy w nocy z 25 na 26 marca. Standardowo korzystamy z okazji i w tym czasie zaplanowaliśmy przerwę w dostępie do banku.”

Fot. Pixabay

Zobacz co i w jakich godzinach nie będzie działało (Godziny zakończenia przerwy podajemy dla czasu letniego):

Karty
W godzinach 3.00 – 9.30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 3.10 – 11.00.

Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna
Pomiędzy godziną 3.10 – 11.00 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej, nie złożysz też żadnego wniosku.

mLinia
Podczas przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.
eMakler i maklerskie aplikacje mobilne
Ze względu na zaplanowane prace techniczne 25 marca (sobota) od godziny 7:00 do godziny 21:00 nie skorzystasz z eMaklera i maklerskich aplikacji mobilnych.

Jak możesz się przygotować?
Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Sprawdź, jak wiele zrobisz, nie wychodząc z domu.

Przerwa dla klientów z obszaru MSP i Korporacje

W nocy z 25 na 26 marca, w godzinach 3.00 – 9.30 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]