Nowe, pozytywne informacje o stanie zdrowia Marty Kubackiej. Nastąpiła poprawa zdrowia

Kolejne dobre wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej, żony skoczka Dawida Kubackiego. Nastąpiła diametralna poprawa parametrów.

By Ailura, CC BY-SA 3.0 AT, CC BY-SA 3.0 at, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=76981030

Marta Kubacka trafiła do szpitala w związku z problemami kardiologicznymi. Pierwsze doniesienia mówiły o złym stanie zdrowia. Jej mąż, skoczek Dawid Kubacki pisał, że „Jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie”. Z tego też powodu nie wziął udziału w finałowych zawodach cyklu Raw Air w Vikersund.

Kolejne informacje, jakie przekazał były już optymistyczne. Sportowiec pisał, że stan jego żony jest stabilny i każdy dzień przynosi postęp.

W rozmowie z portalem i.pl Rafał Kot, członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego i były fizjoterapeuta reprezentacji biało-czerwonych poinformował w środę, że Marta Kubacka jest w coraz lepszym stanie. Dodał, że para może liczyć na duże wsparcie.

Na szczęście ze zdrowiem Marty jest już lepiej i to jest najważniejsza informacja. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem. Marta przebywa w Zabrzu pod opieką najlepszych kardiologów w Polsce – powiedział Rafał Kot w rozmowie ze Zbigniewem Czyżem.

Wszyscy sportowcy i politycy są myślami z Dawidem Kubackim i trzymają kciuki za zdrowie jego żony, czego wielokrotnie dowodzili na swoich profilach mówiąc o zrozumieniu dla decyzji sportowca.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]