PiS kolejny raz szykuje prorodzinny program. Będzie 1500 plus?

Przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki potwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość myśli o mocnym prospołecznym i prorodzinnym elemencie programu.

Do tej pory rządzący stali na stanowisku, ze pieniędzy na podwyżkę 500 plus w budżecie nie ma. Wiele się jednak zmieniło.

„Babciowe” 1500 plus od Donalda Tuska przestraszyło wiele partii, które albo szykują odpowiedź albo już odpowiedziały. Kolejne ugrupowania przerzucają się pomysłami i wymieniają pomysły i kwoty. Wszyscy czekają jednak na odpowiedź Prawa i Sprawiedliwości, która to partia obecnie ma jedyną siłę sprawczą, by zmienić przepisy.

Głos w tej sprawie zabrał przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki, który w „Sieciach” zapowiedział, że albo 500 plus będzie rozwijane, albo rząd zdecyduje się pójść w „zupełnie nowym kierunku”.

Myślimy o jakimś mocnym prospołecznym i prorodzinnym elemencie naszego programu, który ogłosimy na początku lata – dodał wicemarszałek Sejmu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]