Agresywny pasażer zdemolował pociąg do Krakowa. Chciał koniecznie wysiąść w trakcie jazdy

Pasażerowie pociągu pendolino z Warszawy do Krakowa przeżyli chwile grozy po tym jak agresywny pasażer zdemolował pojazd, bo chciał koniecznie wysiąść w trakcie jazdy. 


Mężczyzna uszkodził drzwi w pociągu ekspresowym. Przez jego zachowanie pociąg dojechał do celu z 90-minutowym opóźnieniem.

Awanturnika przejęła policja.

„EIP 1310 do Krakowa Głównego stoi w polu. Jeden z pasażerów stwierdził, że koniecznie musi wysiąść z pociągu. Pewnie na jakiś czas ED250-017 zostanie odstawione” — napisał Adrian Izydorek z serwisu nakolei.pl.

Szczegóły incydentu przekazała Marta Ziemska z biura prasowego PKP Intercity.

„Dziś ok. godz. 19 w pociągu Express InterCity Premium relacji Warszawa — Kraków, agresywny pasażer stłukł szybę w drzwiach. Zgodnie z procedurami kierownik pociągu wezwał policje, a pociąg zatrzymał się na najbliższej stacji — w miejscowości Psary. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policje pociąg pojechał dalej do Krakowa (z mniejszą prędkością) z 90-minutowym opóźnieniem” — powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]