Połączenie hurtowni i dyskontu. Sieć należąca do Carrefoura nawiązuje współprace z lokalnymi dostawcami

Supeco, sieć hurtowo-dyskontowa należąca do Carrefour Polska, rozwija swoją ofertę dostawców lokalnych. Rozpoczęła właśnie nawiązywanie współpracy z lokalnymi masarniami i producentami wędlin na zasadzie wynajmu stoisk tradycyjnych zlokalizowanych wewnątrz sklepów. Pierwszym partnerem marki została firma Smak Górno, która będzie oferować swoje produkty w Supeco zlokalizowanym w Tarnobrzegu, przy ul. Kazimierza Wielkiego 4. 

Fot. Materiały Prasowe

Sklepy Supeco będące połączeniem hurtowni i dyskontu są dostępne zarówno dla klientów biznesowych, prowadzących działalność gospodarczą w handlu czy gastronomii, jak i dla klientów indywidualnych. Dzięki unikalnemu połączeniu szerokiego wybór produktów w atrakcyjnych cenach, możliwości dokonywania zakupów hurtowych oraz dedykowanej polityce rabatów kroczących, sklepy tej marki zyskują na popularności w obecnych czasach wysokiej inflacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów, Supeco rozpoczęło inwestycje w zwiększenie oferty produktów lokalnych. W pierwszej kolejności w sklepach zostanie rozszerzony asortymentów produktów mięsnych i wędliniarskich, w ramach rozpoczętego projektu podnajmu lad tradycyjnych lokalnym masarniom i producentom wędlin. Pierwszym sklepem, w którym powstaną takie lady jest placówka w Tarnobrzegu, prz ul. Kazimierza Wielkiego 4, w której klienci będą mogli skorzystać z oferty lokalnej firmy Smak Górno, oferującej szeroki wybór kiełbas, wędlin, wyrobów garmażeryjnych i ekologicznych konserw w słojach, a także wielu innych produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych.

Sklepy pod marką Supeco dynamicznie zyskują udziały na lokalnych rynkach. Cały czas zmieniamy naszą ofertę, aby jeszcze lepiej odpowiadała na potrzeby lokalnych przedsiębiorców, którzy coraz częściej szukają możliwości zrobienia zakupów hurtowych z atrakcyjnymi rabatami. Teraz, dzięki szerokiemu wyborowi mięs i wędlin lokalnych, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy asortyment i ceny – mówi Barbara Gudowska, Dyrektor ds. Operacyjnych formatu sklepów Supeco w Carrefour Polska. – Smak Górno to firma z długoletnim doświadczeniem i doskonale wyszkoloną kadrą, która szczególną uwagę zwraca na jakość swoich wyrobów. Jestem przekonana, że dzięki naszej współpracy odpowiemy na wymagania nawet najbardziej wymagających klientów Supeco – dodaje Barbara Gudowska.

Oferta sklepów Supeco obejmuje obecnie 3500 produktów. Znajdują się w niej  zarówno produkty świeże, jak i pakowane, a także kosmetyki, alkohol i chemię domową. Uproszczone aktywa sklepu sprawiają, że większość towarów jest sprzedawanych na paletach i regałach wysokiego składowania, podobnie jak w typowych sklepach cash&carry. Jednocześnie klienci mogą również kupić produkty świeże z lad tradycyjnych, a także warzywa i owoce.

Obecnie w naszym kraju działa 7 sklepów pod marką Supeco.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]