Praca w programie budowy elektrowni jądrowych! PAA szuka pracowników

Państwowa Agencja Atomistyki poszukuje kandydatów na stanowiska związane z programem budowy elektrowni jądrowych w Polsce i rozwojem nowych technologii jądrowych, takich jak małe reaktory modułowe (SMR). Zapraszamy do pracy w PAA.

Fot. Pixabay

Czym zachęcają?

„Pracuj z nami w programie budowy elektrowni jądrowych

Praca w PAA to możliwość poznania najnowszych technologii jądrowych na świecie i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nasi pracownicy mają szanse na podnoszenie swoich kwalifikacji w ramach zagranicznych i krajowych szkoleń. Dajemy możliwość współpracy z naszymi partnerami dozorowymi m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji czy Finlandii.

Mamy bardzo ważną rolę w programie budowy elektrowni jądrowych – będziemy nadzorować prace na każdym etapie tego procesu, a Prezes PAA będzie odpowiedzialny za wydanie zezwolenia na budowę elektrowni jądrowych. Zadaniem inspektorów PAA będą regularne kontrole podczas budowy, a potem eksploatacji elektrowni jądrowych. Zajmujemy się również oceną nowych technologii jądrowych (m.in. małych reaktorów modułowych – SMR) pod kątem bezpieczeństwa jądrowego.

Poprzez nasze działania nadzorcze dążymy do zapewnienia by działalność mogąca powodować narażenie na promieniowanie jonizujące, była prowadzona w sposób bezpieczny dla społeczeństwa i środowiska – to misja PAA.” – czytamy

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]