Znany dyskont wprowadza Happy Hours. Taniej przez dwie godziny!

Lidl wprowadza stałą promocję do swoich sklepów. W godzinach od 11:00 do 13:00, od poniedziałku do piątku, ma obowiązywać Happy Hours w ramach kampanii promocyjnych „Lidlowy Program Oszczędnościowy”

Fot. Shutterstock

Jedna z chętniej odwiedzanych przez Polaków sieci dyskontów, Lidl wprowadza do oferty Happy Hours. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku, klienci korzystający z aplikacji Lidl Plus będą mogli korzystać z dodatkowych rabatów. Happy Hours będą obowiązywać  godzinach od 11:00 do 13:00. Jak dodaje sieć, jest to poszerzenia działającego już „Lidlowego Programu Oszczędnościowego”

„Nowa akcja promocyjna, realizowana w ramach „Lidlowego Programu Oszczędnościowego”, to nie tylko wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Dzięki stałym godzinom odwiedzający sklepy Lidl będą mogli zaplanować zakupy i kupować produkty w niższych cenach” widnieje w komunikacie prasowym.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]