Brak dostępu do bankowości, aplikacji, blika i kart! Trzy duże banki zapowiadają utrudnienia!

Trzy duże, polskie banki zapowiadają przerwy techniczne i związane z tym utrudnienia.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Santander Consumer Bank zapowiedział przerwy w dostępie do niektórych swoich usług. W nocy z soboty na niedzielę, w godz. 22:30 – 1:00 klienci banku nie będą mieli dostępu do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Również na sobotę, 15 kwietnia, na godz. 23:50 zaplanował prace serwisowe VeloBank. Utrudnienia potrwają do godz. 6:00. W tym czasie nie działać będzie bankowość internetowa, aplikacja mobilna oraz Blik. Bank ostrzega też, że mogą wystąpić utrudnienia w płatnościach kartą online.

W nocy z soboty na niedzielę także ING Bank Śląski będzie prowadził prace techniczne. Klienci tego banku nie skorzystają z płatności kartami w internecie z 3DSecure, przelewów Express Elixir oraz Blik. Bank ostrzega też, że mogą występować problemy działaniem kart płatniczych w bankomatach, wpłatomatach oraz terminalach płatniczych. Przez większość soboty, w godz. 8:00 – 18:00 niedostępne będą usługi maklerskie. Ponadto w nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 00:00-3:00 mogą wystąpić problemy z realizacją transakcji w bankomatach sieci ING i Planet Cash.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]