Wydał 1 złotówkę, teraz otrzyma 40000 złotych!

Pewien mieszkaniec Lublina może mówić o niebywałym szczęściu. Kupił zdrapkę za złotówkę i wygrał. Wkrótce na jego konto wpłynie 4000o złotych. 

fot. Pixabay

Szczęśliwą zdrapkę kryjącą główną wygraną zakupił w punkcie Lotto przy ul. Feliksa Nowowiejskiego.

Jedna z pięciu: Nakład zdrapek „Lotek” wynosi 40 milionów sztuk. Nadal można wygrać 4 wygrane po 40 tys. złotych.

Zdrapki to popularna forma gier losowych, w której gracz zdrapuje specjalną powłokę, aby odkryć ukrytą pod nią kombinację liczb lub symboli. Zasada działania zdrapki jest dość prosta: gracz kupuje zdrapkę, a następnie zdejmuje powłokę z góry, odkrywając ukrytą informację.

Zdrapki są zwykle sprzedawane w sklepach, kioskach i stacjach benzynowych. Zawierają one kilka pól, które można zdrapać za pomocą monety lub innego ostrego przedmiotu. Ukryte pod polami symbole lub liczby tworzą określone kombinacje, które decydują o wygranej lub przegranej.

W przypadku większości zdrapkowych gier losowych, gracz wygrywa, gdy odkryje określoną kombinację symboli lub liczb, które są wygrane, zgodnie z określonymi w regulaminie zasadami. Wartość nagrody jest zwykle określana przed zakupem zdrapki i zależy od konkretnego typu zdrapki oraz wartości postawionej przez gracza.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]