Poważny wypadek! 7-letnia dziewczynka chwilę po rozpoczęciu wyjazdu koleją wypadła z krzesełka!

Poszukujemy świadków wypadku, do którego doszło 14 stycznia 2023 roku ok. 11.00 na stacji narciarskiej „Rusin-Ski” w Bukowinie Tatrzańskiej. Tego dnia 7-letnia dziewczynka chwilę po rozpoczęciu wyjazdu koleją wypadła z krzesełka na wysokości drugiej podpory doznając obrażeń ciała.

Fot. Policja Zakopane

Dziewczynka ubrana była w jasno różową kurtkę, czarne spodnie narciarskie, kask i wyjeżdżała siedząc na krzesełku wraz z innymi dziećmi oraz dorosłym opiekunem.

W sprawie wypadku tatrzańscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zakopanem nadal prowadzą dochodzenie, które ma za zadanie wyjaśnić wszelkie okoliczności tego wypadku. Z uwagi na konieczność przesłuchania naocznych świadków zdarzenia zwracamy się z prośbą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia, a zwłaszcza te, które zajmowały kolejne krzesełka, a ich wizerunek zarejestrował monitoring stacji narciarskiej (zdjęcia w załączeniu).

Osoby posiadające wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia i będące naocznymi świadkami upadku dziecka z krzesełka proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem pod numerem +48 47 83 47 400 lub pod adresem e-mail: [email protected], sprawa nr ZAD-98/23.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]