Kolejny bank zapowiada utrudnienia. Usługi przestaną działać

MBank zapowiada prace związane z modernizacją swoich systemów, dlatego w najbliższy weekend, tj. z 22 na 23 kwietnia br. nie skorzystasz z niektórych usług w banku.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

mLinia
Od godz. 22.00 do godz. 10.00 nie zrealizujesz żadnej operacji na mLinii. Podczas przerwy nie będziemy mieć wglądu w Twoje dane związane z bankiem.

łączenie aplikacji mobilnej z kontem
Również od godz. 22.00 do godz. 10.00 nie połączysz aplikacji mobilnej z kontem. W tym czasie bez przeszkód skorzystasz z serwisu transakcyjnego.

potwierdzanie transakcji hasłem z SMS-a
23 kwietnia br. od godz. 2.00 do godz. 05.00 nie potwierdzisz żadnej transakcji hasłem z wiadomości SMS (m.in. możesz nie zalogować się do serwisu transakcyjnego, nie zlecisz przelewu, nie zapłacisz za zakupy w internecie kartą). Jeśli w tym czasie planujesz zrealizować jakąś operację, wybierz wcześniej inną metodę potwierdzania operacji – mobilną autoryzację. Dowiedz się więcej.

mKantor
W tym samym czasie (od godz. 22.00 do godz. 00.00) nie skorzystasz z mKantoru. Usługa będzie niedostępne w serwisie transakcyjnym i na urządzeniach mobilnych.

aplikacja maklerska mBank Giełda
22 kwietnia br. od godz. 8.00 do godz. 14.00 nie skorzystasz z maklerskiej aplikacji mobilnej mBank Giełda.

W tym czasie bez przeszkód zapłacisz kartą za zakupy w sklepie, wypłacisz lub wpłacisz gotówkę, zalogujesz się do aplikacji lub na konto w internecie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]