To może być rewolucja! Wizzair wprowadza abonament na latanie. Program będzie dostępny w Polsce!

Nowa ciekawa propozycja od Wizz Air. Węgierki przewoźnik ogłosił wprowadzenie subskrypcyji dla osób latających ze swojego rodzinnego miasta.

Fot. Materiały prasowe

Usługa Wizz MultiPass to świetna okazja dla osób często podróżujących, aby zapewnić sobie dostęp do najlepszych cen bez względu na porę roku – mówi Alexandra Avadanei, Chief Revenue Officer w Wizz Air – czytamy w komunikacie.

Wiadomo, że program wystartuje w Polsce od 1 maja.

Stawki:

Brak jest informacji co do oficjalnych stawek takich usług.

Ceny usługi mają zostać ogłoszone na przełomie kwietnia i maja.

„Nieoficjalnie wiadomo, że abonament ma być do wyboru w dwóch wysokościach. Pierwsza pozwoli na wybranie przelotu w jedną stronę, druga – na jeden lot tam i z powrotem z bagażem.” – czytamy w portalu Money.pl.

Wizz Air jest węgierską niskokosztową linią lotniczą, która oferuje tanie połączenia między różnymi miastami w Europie i na Bliskim Wschodzie. Firma została założona w 2003 roku i od tego czasu stała się jednym z największych przewoźników w Europie Środkowo-Wschodniej, obsługując ponad 200 tras lotniczych do ponad 40 krajów. Wizz Air stawia na prostotę i niskie ceny, a ich strategia opiera się na minimalizowaniu kosztów, takich jak cena paliwa, obsługa klienta i opłaty za lotniska.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]