Nieoficjalnie: Nowy rządowy program! Te osoby dostaną po kilkanaście tysięcy złotych!

Rząd ma szykować prawdziwy hit dla kobiet, który będzie jednocześnie odpowiedzią na „babciowe” Donalda Tuska. Ma on zostać ogłoszony w Dzień Matki.

Wszystko przez „babciowe” zaproponowane przez Donalda Tuska. Pomysł 1500 zł dla matki powracającej na rynek pracy spodobał się Polakom.

Według ustaleń „Dziennika Gazety Prawnej” powstał specjalny zespół w PiS, którego zadaniem jest aktywizacja kobiet. Efektem prac ma być program, który zostanie ogłoszony 26 maja.

Matki, które powracają do pracy z macierzyńskiego mają dostać nawet kilkanaście tysięcy złotych m.in. właśnie do opieki nad dzieckiem. To nie wszystko. Wsparcie finansowe mają też otrzymać kobiety w wieku powyżej 50 lat, które miałoby być przeznaczone na założenie własnej działalności gospodarczej.

W ten sposób partia rządząca chce zdobyć głosy matek po 30 roku życia i seniorek przed wiekiem emerytalnym, które same są już matkami.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]