Zakupy za ułamek ceny. Co kryła paczka-niespodzianka z Biedronki? [WIDEO]

Biedronka rozszerza współpracę z platformą Too Good To Go, rozwiązanie trafi do kolejnych sklepów. Idea polega na ratowaniu żywności. Przy okazji można kupić produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Użytkownicy TikToka pokazują, co kryje się w paczkach-niespodziankach. Zobaczcie, co zawierała ta z Biedronki. 

@sabina_kuch Too good to go! Biedronka! #toogoodtogo #biedronka #zerowaste #unboxing #savemoney ♬ Coffee for You Head – Vinyll


Aplikacja pozwala na zakup paczki, którą następnie musimy odebrać z wyznaczonych godzinach.

Zawartość paczki jest niespodzianką. Nigdy nie wiesz, co jest w środku.

„W przypadku wystąpienia nadwyżek w sklepach sieci Biedronka użytkownicy aplikacji Too Good To Go będą mogli kupić paczki niespodzianki za 1/3 ceny wyjściowej. W paczkach znajdą się produkty jak warzywa, owoce, pieczywo, a także paczkowane: wędliny, mięsa, ryby, gotowe dania” — czytamy.

Too Good To Go to firma wpływu społecznego działająca na rzecz niemarnowania jedzenia.

Siła marki odegrała kluczową rolę w rozwoju Too Good To Go. Pomogła zbudować zaangażowaną społeczność, zyskać wiarygodność i utrzymać wysoki poziom wzrostu organicznego. Aby kontynuować swój wpływ, twórcy zdali sobie sprawę z potrzeby odwołania się do szerokiej publiczności, wychodzącej poza grupę, która już dostrzega pilną potrzebę działań na rzecz niemarnowania żywności.

Fot. Kraków w Pigułce

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]