Doda zapowiada koniec kariery! Wokalistka wydała oświadczenie

Wczoraj odbyła się Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu – Fryderyki 2023. Na gali wystąpiła Doda, wykonując dwie piosenki. Dziś wokalistka zaskoczyła fanów wyznaniem o końcu kariery.

Autorstwa Magazyn VIVA! – YouTube: Doda: „Bywam potworem w związku”. Czego nie pokazała w programie? – Zobacz/zapisz zarchiwizowane wersje na archive.org oraz archive.today (ac. 01:43), CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=128566320

Fani Dody byli zaskoczeni tym, że nie otrzymała statuetki, a Ona sama wydała oświadczenie:

„Kochani, otrzyjcie łzy. Nie atakujcie Festiwalu Fryderyki oraz Mroza, jego płyta jest wspaniała. Dla mnie samo bycie w top 5 najlepszych albumów tego roku jest wystarczającym wyróżnieniem. To mały krok dla Dody, ale ogromny dla branży, doceńmy to po 20 latach” – napisała na Instagramie.

Karierę zamierzam zakończyć po kolejnej płycie, więc Fryderyk na pewno będzie jeszcze mój na pewno za całokształt. A teraz najważniejsze! Co sądzicie o moim najnowszym teledysku, którego premiera miała kilka godzin temu? Z jego premierą zawitam do 'Dzień Dobry TVN’ już 30 kwietnia” – czytamy.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Dorota Rabczewska, znana również jako Doda, to polska piosenkarka, autorka tekstów i osobowość telewizyjna, urodzona 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie, Polska. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 1998 roku, gdy dołączyła do zespołu Virgin jako wokalistka. W 2000 roku zespół zdobył ogólnopolską popularność dzięki singlowi „To Ty”. Virgin wydał kilka albumów i zdobył wiele nagród, zanim się rozpadł w 2007 roku.

Po rozpadzie Virgin, Doda rozpoczęła karierę solową, wydając swój debiutancki album „Diamond Bitch” w 2008 roku. Album ten zyskał popularność w Polsce i przyczynił się do ugruntowania pozycji Dody jako jednej z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Doda znana jest z wyrazistego wizerunku i mocnych wypowiedzi.

 

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]