Tajemniczy obiekt spadł w lesie. Pilnuje go policja i wojsko. Jest komunikat Ziobry!

W okolicy Zamościa pod Bydgoszczą zaroiło się od służb. Coś spadło z nieba i jak wynika z relacji mieszkańców, wygląda na obiekt wojskowy. Zbigniew Ziobro zamieścił komunikat na temat tajemniczego obiektu.

 

Wydział Wojskowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, pod nadzorem Prokuratury Krajowej, wszczął postępowanie w sprawie szczątków powietrznego obiektu wojskowego znalezionego w lesie kilkanaście kilometrów od Bydgoszczy. Miejsce zdarzenia oprócz prokuratorów badają wojskowi eksperci, policja, żandarmeria i przedstawiciele SKW.” – pisze Zbigniew Ziobro.

„Gazeta Wyborcza” kontaktowała się z wojskiem, strażą pożarną, policją, prokuraturą i MON. Nikt nie chce skomentować tej sprawy.

Miejsce jest otaśmowane i nie ma do niego dostępu. Według mieszkańców spadł tam dron lub rakieta, ale tak naprawdę nie wiadomo co to takiego jest.

To, co wiadomo to to, że obiekt odnalazła kobieta, który wybrała się na konną przejażdżkę. Zgłosiła ten fakt służbom. Następnego dnia zaroiło się od mundurowych,  a dostępu pilnują żołnierze.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]