Bilety lotnicze na abonament! Wizzair zdradza szczegóły

Wizz Air jest to niskokosztowa linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, oferująca loty pasażerskie na terenie Europy, Azji i Afryki Północnej. Linia została założona w 2003 roku i obecnie obsługuje ponad 170 tras do ponad 40 krajów. Wizz Air oferuje loty za niską cenę i często korzysta z mniejszych lotnisk, co pozwala na oszczędności i konkurencyjność cenową. Od maja testowo pasażerowie latający z i do Polski będą mogli skorzystać z Wizz Multipass. Przewoźnik na oficjalnej stronie zdradził szczegóły. 

Fot. Kraków w Pigułce

Główne założenia programu to

Stała opłata miesięczna, za którą zyskuje się dostęp do wszystkich kwalifikujących się lotów.

Programem objęte są loty krajowe we Włoszech i międzynarodowe z i do Polski.
Zwrot pieniędzy na konto wizz

Do biletu można dodać opcję Wizz Priority lub 20 kg bagaż rejestrowany.

Jak zdobyć WIZZ MultiPass?
Usługę można zakupić jako samodzielną usługę. Nastąpi przekierowanie ze strony lub aplikacji wizzair.com do strony WIZZ MultiPass.
Na stronie WIZZ MultiPass wybierz odpowiedni dla siebie plan i dostosuj go do swoich potrzeb. Stała opłata abonamentowa będzie naliczana przez kolejne 6 miesięcy.
Po rejestracji będziesz musiał zaakceptować Regulamin. Po udanej płatności każdego miesiąca otrzymasz token(y), które można wymienić na bilety w jedną stronę lub w obie strony na kwalifikujące się loty Wizz Air.
Uwaga: Loty można rezerwować tylko do 5 dni przed odlotem oraz w ramach miesięcznego cyklu abonamentowego. Ze względu na różne dni w miesiącu cykl został określony jako 30 lub 31 dni kalendarzowych.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]