Część remontów dróg wstrzymana. Na majówkę kierowcy mają mieć łatwiej

Podczas majówki szykują się zmiany na drogach w Małopolsce. Na ten czas część remontów zostanie wstrzymana. Wzmożony ruch spodziewany jest szczególnie w kierunku Zakopanego

fot. Pixabay

„Na majówkę udostępniamy kierowcom trzy pasy ruchu między węzłem autostradowym Kraków- Południe a ulicą Kąpielową” poinformował Kacper Michna z małopolskiego oddziału GDDKiA.

Jak podaje rmf24.pl, w tym miejscu trasa jest poszerzana o trzeci pas ruchu. Pomimo iż prace drogowe jeszcze trwają, to od 28 kwietnia do 7 maja będzie możliwość skorzystania z 3 pasów w kierunku Rzeszowa. W Zakopanem natomiast w sobotę, 29 kwietnia przywrócony zostanie ruch z ulicy Kasprowicza w ulicę Spyrkówka. Nie ma konieczności wprowadzania objazdów, jednak będzie obowiązywać ograniczenie prędkości.

Ponadto na Zakopiance w Gaju udostępnione zostaną dwa pasy ruchu w obu kierunkach, jednak również z ograniczeniem prędkości do 50 km/h. Podobnie będzie za Myślenicami, gdzie trwa remont muru oporowego.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]