Tajemniczy obiekt wojskowy nad Bydgoszczą. Wojsko ujawnia okoliczności

Patrząc na mapy widać wyraźnie, że Bydgoszcz leży dalej od granicy z Ukrainą i Rosją niż Warszawa, tym bardziej niepokoi fakt, że  na terytorium naszego kraju nieoczekiwanie lądują obiekty wojskowe.

Fot. Kraków w Pigułce

O znalezisku media poinformowali mieszkańcy. Dziś oświadczenie w sprawie wydał dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni Tomasz Piotrowski, jak dodał: „Nie doszło do wybuchu”.

„Nie doszło do wybuchu. W przeciwieństwie do tego, co zdarzyło się w Przewodowie, nie zginęli tam żadni ludzie, nie było też sytuacji zranienia” – poinformował na konferencji prasowej Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni Tomasz Piotrowski.

W okolicach miejscowości Zamość, ok. 15 km od Bydgoszczy, znaleziono szczątki niezidentyfikowanego obiektu wojskowego. Sytuacja nie zagraża bezpieczeństwu mieszkańców. Miejsce znaleziska badają funkcjonariusze Policji, Żandarmerii Wojskowej oraz saperzy” – podał wczoraj MON

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]