Wybudzanie maltretowanego Kamilka zostało wstrzymane! Lekarze tłumaczą, co się stało

Z najnowszego komunikatu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II dowiadujemy się, że jego wybudzanie ze śpiączki zostało wstrzymane.

Fot. Pixabay

To dziecko przeszło gehennę w domu rodzinnym. Ojczym znęcał się z nim nad nim ze szczególnym okrucieństwem, za przyzwoleniem matki i krewnych.

Chłopiec przeszedł już kilka operacji. Ma poparzoną twarz, ręce, nogi i tułów. Historię chłopca z zapartym tchem śledzą ludzie z całej Polski i dziękują lekarzom za ich zaangażowanie, wiedzę i działania.


„Wybudzanie Kamilka zostało wstrzymane z powodu kolejnych problemów infekcyjnych. Długo nie leczone, rozległe oparzenia powodują zakażenie organizmu chłopczyka, połączone z niewydolnością wielonarządową. Przy poważnym przebiegu choroby oparzeniowej takie problemy występują często, ale są do przezwyciężenia.

Kamilek pozostaje więc w śpiączce farmakologicznej na oddziale intensywnej terapii. Najbliższy czas poświęcony będzie na ustabilizowanie stanu zdrowia małego pacjenta.” – czytamy w komunikacie Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]