Szokujący wpis Paulicy Smaszcz: „zwalniałam z pracy złodziejki, leni, oszustów, krętaczy, donosicieli i chamów”

Paulina Smaszcz jest kobietą sukcesu, mentorką i doktorem nauk. Jest także byłą żoną Macieja Kurzajewskiego, który obecnie związany jest z aktorką i prezenterką telewizyjną Katarzyną Cichopek. Jak napisano na jej profilu w mediach społecznościowych jest ekspertem biznezu, wspiera i motywuje kobiety. Jak się okazuje sama przeszła przez ciężkie doświadczenia i otwarcie napisała o tym na swoim profilu.

Autorstwa Beax, CC BY-SA 2.5 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30703692

„Wielokrotnie zostałam wykorzystana i oszukana materialnie, emocjonalnie, relacyjnie, bo ktoś widział swój interes, a moją szczerość, pomocne serce, uprzejmość brano za słabość lub głupotę. ” – pisze Paulina Smaszcz.

„Wielokrotnie namawiałam studentów, żeby nie rezygnowali z siebie, ambicji, planów, nawet jeśli sytuacja wydaje się beznadziejna. Wspierałam, wzmacniałam kobiety, żeby szły dalej przez życie, mimo wszystko i mimo wszystkich, żeby się edukowały i rozwijały. Były niezależne nie tylko finansowo, ale też niezależne w swoich opiniach. ” – zauważa.

Napisała także o realiach pracy na stanowiskach kierowniczych:

Paulina Smaszcz w 2001 została kierowniczką działań komunikacyjnych w firmie Red Bull, w której pracowała przez rok. Następnie, do 2005 odpowiadała za kluczowe projekty public relations dla sektora VIP w firmie telekomunikacyjnej Idea. W latach 2005–2008 była szefową działu PR w serwisie internetowym onet.pl, do grudnia 2008 pełniła funkcję szefowej działu PR i rzeczniczki prasowej polskiego oddziału Microsoft.

„Będąc na stanowiskach dyrektora zwalniałam z pracy złodziejki, leni, oszustów, krętaczy, donosicieli i chamów. Nie jestem z tego dumna i zwalnianie ludzi zawsze mnie bolało, ale każda firma wymaga.”

W styczniu 2019 Paulina Smaszcz poinformowała o złożeniu pozwu przeciwko byłemu pracodawcy za bezprawne – w jej odczuciu – zakończenie z nią współpracy w momencie, gdy była na zwolnieniu lekarskim po operacji neurologicznej. W 2019 założyła firmę „Brand New”. W 2021 wydała książkę pt. „Bądź kobietą petardą!”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]