Nie będzie już kultowego programu z Katarzyną Dowbor: „Podziękowano mi za współpracę”

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę.  – napisała dziennikarka. 


Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich.
Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu. Programem, który był misją i miał jedno niesamowite przesłanie – po prostu pomagał ludziom. Dawał nadzieję tym, nad których losem nikt się nie pochylał. Nam udawało się to aż przez 10 lat! To mnóstwo czasu spędzonego z cudownymi ludźmi. Dlatego chcę Wam za to teraz podziękować. Dziękuję wszystkim naszym rodzinom. Na zawsze pozostaniecie w moim sercu! Dziękuję firmie Constantin, która ten program produkuje i Oldze Toporowskiej – producentce, która była ze mną od pierwszego odcinka programu. Dziękuję ekipie filmowej za jej zaangażowanie, talent i dobrą energię. Dziękuję naszym architektom, szefom budowy i ekipom budowlanym. Dziękuję Polsatowi za to, że na jego antenie ten program mógł się ukazywać. „Nasz Nowy Dom” ma fantastycznych i niezwykle oddanych mu widzów, którzy przez te wszystkie lata nas dopingowali do ciężkiej pracy i, dzięki którym wiedzieliśmy, że robimy to dobrze i, że nadal musimy pomagać. ❤️Dziękuję Wam z całego serca za to oddanie! I chcę podziękować jeszcze jednej, bardzo ważnej dla mnie osobie – Ninie Terentiew za to, że dziesięć lat temu dała mi szansę poprowadzić program „Nasz Nowy Dom” i uwierzyła we mnie, że zrobię to dobrze. – „Ninko, robiłam to najlepiej jak umiałam. Przeżywałam każdy odcinek, każdą rodzinę i jej historię. A widzowie byli tego świadkami przez dwadzieścia sezonów programu.
Przede mną nowe wyzwania, a tymczasem zapraszam Was na moje strony społecznościowe na Facebooku, Instagramie i na TikToku. Będę tam dla Was. 🙂
I tylko tak trochę smutno, że już nigdy nie wypowiem tych magicznych słów: „Wyremontujemy Wasz dom!”. Będę tęsknić za Wami! A teraz czuję się, jak panna z odzysku – znowu jestem do wzięcia.” – napisała dziennikarka.

„Nasz nowy dom” to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na kanale Polsat od 2013 roku. Program prowadzony jest przez Katarzynę Dowbor, która pomaga rodzinom w remontach i przebudowie ich domów, aby stworzyć dla nich nowe, funkcjonalne i estetyczne wnętrza. W każdym odcinku ekipa remontowa i projektanci wnętrz przeprowadzają gruntowne zmiany w mieszkaniach lub domach wybranej rodziny, a na końcu odcinka rodzina odkrywa efekty pracy zespołu.

Celem programu jest nie tylko pomoc w remontach, ale również pokazanie praktycznych rozwiązań i inspiracji dla widzów planujących własne zmiany w swoim otoczeniu. Program zdobył dużą popularność w Polsce, a jego uczestnicy często zmieniają swoje życie na lepsze dzięki nowemu otoczeniu.

W każdym odcinku dom lub mieszkanie jednej z polskich rodzin, włączając wszystkie pokoje, wnętrza i teren wokół, zostaje wyremontowany przez drużynę budowlańców w 5 dni (czasami 7), a mieszkania 4 dni. W tym czasie rodzina zostaje wysłana na wakacje do hotelu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]