Nowy dyskont w Polsce. Pierwszy polski sklep sieci kusi klientów ponad 5 tysiącami produktów w cenach nieprzekraczających 13 zł

Pierwszy polski sklep sieci Woolworth kusi klientów ponad 5 tysiącami produktów w cenach nieprzekraczających 13 zł. Sklep został otwarty 8 maja w centrum handlowym Atut przy ul. Galicyjskiej w Krakowie. Planowane są kolejne otwarcia w Warszawie i Poznaniu, a ostatecznie w Polsce ma funkcjonować nawet tysiąc placówek tej sieci handlowej.

Fot. Shutterstock

„Na pierwszych klientów Woolworth w Krakowie czekają liczne atrakcje. Wśród nich m.in. firmowe torby zakupowe dla 4 tys. pierwszych klientów, darmowe hot dogi dla pierwszego tysiąca klientów i popcorn dla dzieci. Goście mogą również wziąć udział w kole fortuny z nagrodami” — informuje serwis wirtualnemedia.pl.

– Marka Woolworth współkształtowała handel znany w obecnej formie już ponad 140 lat temu. Jesteśmy dumni, że będziemy mogli przenieść naszą odnoszącą sukcesy koncepcję sprzedaży
detalicznej z Niemiec na polski rynek, który uznajemy za bardzo perspektywiczny biznesowo. Nie możemy się doczekać, aby zainspirować Polaków szerokim asortymentem, oferując bardzo dobre jakościowo produkty w uczciwych cenach, co jest szczególnie istotne w czasach wysokiej inflacji. – mówi Radoslav Straka, Dyrektor ds. Sprzedaży w Woolworth Polska.
Woolworth to sieć, która w swoim asortymencie ma różnorodne produkty codziennego użytku w przystępnych cenach. Od tekstyliów i odzieży dla całej rodziny, przez AGD i elektronikę użytkową, na produktach drogeryjnych i dekoracyjnych skończywszy. Wolumen produktowy wynosi w przypadku sieci średnio od 8 do 12 tys. artykułów na sklep, co czyni ją liderem pod względem szerokości oferty.
Wyróżnikiem marki są także starannie dobrane lokalizacje pod sklepy, znajdujące się w miejskich centrach handlowych lub specjalistycznych marketach. Cechuje je łatwa dostępność i komfortowe warunki dla klientów. Obiekty, które powstają lub powstaną w naszym kraju, będą miały powierzchnię sprzedaży od 500 do 2 tys. m².

Otwarcia już w maju.

Otwarcia pierwszych sklepów sieci Woolworth:
8 maja, Woolworth – Kraków, ul. Galicyjska 18.
12 maja, Woolworth – Poznań, ul. Aleje Solidarności 47.
26 maja, Woolwort – Warszawa, ul. Połczyńska 4.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]