Atak nożownika w domu dziecka. Nie żyje dziewczynka

Atak nożownika w domu dziecka w Tomisławicach w województwie łódzkim: 16-letnia dziewczyna zginęła, a pięć osób zostało rannych. Wśród ofiar są wychowawca oraz czterech podopiecznych. Napastnik został zatrzymany – poinformowała Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi podczas rozmowy z Radiem ZET.

Fot. Kraków w Pigułce

Policjanci i prokurator pracowali na miejscu tragedii przez całą noc. Atak w domu dziecka w Tomisławicach miał miejsce we wtorek, 9 maja, po godzinie 23. Zgodnie z wstępnymi ustaleniami policji, do placówki wszedł 19-letni chłopak, który zaatakował ostrym narzędziem 10 osób.

W wyniku ataku zginęła szesnastolatka. Dziewczuna była podopieczną placówki. Kolejnych pięć osób trafiło do szpitala, jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Czterem osobom udzielono pomoc medyczną na miejscu tragedii.

Policja zatrzymała sprawcę:

Zatrzymanym jest 19-letni mieszkaniec gminy Warta. Policja ujęła go około godziny po ataku w swoim domu. Nie był on nigdy wcześniej notowany przez policję. W chwili zatrzymania był trzeźwy, zostałza mu pobrana krew na obecność narkotyków.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]