Nie żyje 4-letni Fabianek. Został pobity na śmierć. Matka dziecka wraz z partnerem aresztowana

W styczniu tego roku niemieckie media informowały o straszliwej tragedii, która miała miejsce w Barsinghausen pod Hanowerem. W łóżeczku dziecięcym odkryto ciało 4-letniego Fabiana. Podejrzanym w sprawie jest 33-letni partner matki chłopca, Daniel G. z Polski. Wraz z matką dziecka, Małgorzatą Z., został aresztowany.

Fot. Facebook

W trakcie śledztwa ustalono, że chłopiec zmarł na skutek brutalnego pobicia głowy i całego ciała. Według informacji na tag24.de, 33-letni Daniel G. został oskarżony o pobicie Fabiana za pomocą ciężkiego narzędzia. Z kolei 28-letnia matka została oskarżona o bierność wobec krzywdy wyrządzonej 4-latkowi.

Na początku para tłumaczyła śledczym, że dziecko spadło ze schodów, co miało być przyczyną poważnych obrażeń na ciele chłopca.

Jednak już wstępna sekcja zwłok wykazała, że obrażenia nie mogły być wynikiem upadku. Niemiecka policja kryminalna podejrzewała, że Daniel G. uderzył Fabiana na tyle mocno, że w rezultacie chłopiec zmarł.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]