Strażnik więzienny napisał o losach ojczyma zamordowanego Kamilka za kratami

Zaledwie 8-letni Kamilek z Częstochowy odszedł, mając przed sobą całe życie. Chłopiec był maltretowany przez swojego ojczyma, a matka nie oferowała mu potrzebnej pomocy. Oboje zostali aresztowani. Jeden ze strażników więziennych odniósł się do tej sprawy, pisząc poruszający wpis skierowany do zmarłego chłopca.

Fot. Facebook

SWOK, czyli Służba Więzienna Okiem Klawisza, to profil prowadzony przez jednego z funkcjonariuszy Służby Więziennej, który dba o swoją prywatność. Ten mężczyzna regularnie wyraża swoje zdanie w kwestiach społecznych oraz związanych z systemem penitencjarnym i służbą więzienną. Podobnie było w przypadku, gdy usłyszał o tragicznej śmierci 8-letniego Kamilka.

Strażnik więzienny skierował słowa do Kamilka z Częstochowy

Tragiczny los skatowanego chłopca wywołał ogromne poruszenie w mediach i społeczeństwie. W internecie zorganizowano akcję upamiętniającą Kamilka – w dniu jego śmierci o godzinie 20:00 wypuszczono białe balony w górę.

Jeden z funkcjonariuszy Służby Więziennej, znany w sieci jako SWOK (Służba Więzienna Okiem Klawisza), również postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie. Mężczyzna angażuje się w różne kwestie społeczne, zwłaszcza te związane z formacją, której jest częścią. Opublikował post skierowany do zmarłego chłopca, podkreślając, że strażnicy więzienni dopilnują, aby jego oprawca już nikogo nie zranił.

– Chłopczyku… Nie usłyszysz tego, ale wiedz, że przypilnujemy go, aby nikomu już krzywdy nie zrobił. Śpij spokojnie. Rest in peace – napisał funkcjonariusz na Facebooku.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]