Wpis lekarzy Kamilka łamie serce. To stanie się z rzeczami, jakie ludzie ofiarowali chłopcu

8 maja zmarł Kamilek, który walczył o życie, po tym jak skatował go ojczym, a matka nie udzieliła mu należytej pomocy. Historia chłopca poruszyła wielu dobrych ludzi, którzy przynosili dla dziecka rzeczy. Niestety chłopca nie udało się uratować.

Fot. Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II

Odruchy serca: 

„Przez cały czas pobytu Kamilka w naszym szpitalu wysyłali Państwo do chłopczyka pocztówki, maskotki i zabawki. Niektórzy z Was ofiarowali Kamilkowi bardzo osobiste pamiątki, medaliki i różańce.
To były bardzo wzruszające gesty, pełne empatii i miłości do tego biednego dziecka. Bardzo za to dziękujemy.” – pisze szpital.

Szpital zadecydował, co stanie się z darami dla Kamilka:
„Wszystkie te zabawki, maskotki i kartki z życzeniami należą do Kamilka. Dlatego zdecydowaliśmy, że zostaną złożone przy grobie chłopczyka po uroczystości pogrzebowej. Natomiast piękny różaniec z Medjugorie, przekazany przez jedną z pań, zostanie umieszczony w naszej niezwykłej Kaplicy Aniołów Stróżów.” – pisze Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]