Dramatyczny wypadek w mieszkaniu. 18-miesięczne niemowlę porażone prądem!

Tragedia miała miejsce w czwartek, 11 maja po godzinie 18:00, w jednym z mieszkań przy ulicy Radzikowskiego w Krakowie. 18-miesięczny chłopczyk został porażony prądem po dotknięciu uszkodzonego przedłużacza.

Fot. Kraków w Pigułce

Po zdarzeniu natychmiast wezwano służby ratunkowe, które podjęły akcję reanimacyjną. Następnie dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w krakowskim Prokocimiu. Informacje o stanie zdrowia dziecka po przewiezieniu do szpitala nie są dostępne w podanym artykule.

Według rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, podkomisarza Piotra Szpiecha, wypadek był wynikiem uszkodzenia jednego z urządzeń znajdujących się w mieszkaniu. Nie są dostępne dalsze szczegóły na temat rodzaju uszkodzenia ani jakie było to urządzenie.

Z ustaleń policji wynika, że tragiczne porażenie prądem 18-miesięcznego chłopczyka było spowodowane dotknięciem wadliwego przedłużacza. W momencie wypadku matka opiekowała się zarówno tym dzieckiem, jak i innym.

Niestety, brakuje dalszych szczegółów dotyczących tego zdarzenia. Ważne jest, aby podkreślić znaczenie zabezpieczania urządzeń elektrycznych, szczególnie w obecności małych dzieci, i przestrzeganie odpowiednich środków ostrożności, takich jak regularne sprawdzanie i wymiana uszkodzonych urządzeń elektrycznych.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]