Horror na Krupówkach. Młody chłopak zakatowany na śmierć

W nocy z 11 na 12 września 2021 roku na Krupówkach w Zakopanem doszło do śmiertelnego pobicia 24-latka w trakcie wieczoru kawalerskiego. Policja z Zakopanego prowadzi śledztwo w tej sprawie i poszukuje świadków incydentu.

Fot. Kraków w Pigułce

Akt oskarżenia w tej sprawie został już przekazany do sądu, a pierwsza rozprawa zaplanowana jest na sierpień bieżącego roku. Według informacji, sześć osób zostało oskarżonych, jednak nadal nie wiadomo, kto zadał mężczyźnie śmiertelny cios. Śledztwo będzie kontynuowane w celu ustalenia pełnych okoliczności i odpowiedzialności za tę tragiczną śmierć.

Komunikat policji:

„Tatrzańska Policja poszukuje świadków zdarzenia
Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje świadków zdarzenia, w następstwie którego śmierć poniósł 24-letni mężczyzna z powiatu bocheńskiego.
Do zdarzenia doszło w nocy 12 września 2021 roku w centrum Zakopanego u zbiegu ulic Kościuszki i Krupówki.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 24-latek w wyniku uderzenia pięścią w głowę przez nieustaloną osobę upadł na podłoże i w wyniku doznanych w skutek upadku obrażeń zmarł po kilku dniach. W związku z powyższym poszukiwane są osoby, które widziały przedmiotowe zajście, a w szczególności moment zadania uderzenia pokrzywdzonemu.
Osoby posiadające wiedzę w tym zakresie proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem, ul. Jagiellońska 32 lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 47 83 47 400 powołując się na numer sprawy ZAD.1524/22″
 

To tragiczne zdarzenie pokazuje ważność współpracy społecznej i udzielania informacji świadkom, którzy mogą mieć kluczowe informacje w tej sprawie. Informacje na temat incydentu i wszelkie obserwacje powinny być zgłaszane odpowiednim służbom ścigania, aby pomóc w wyjaśnieniu sprawy i dostarczeniu sprawiedliwości dla ofiary i jej rodziny.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]