„Programowy Ul”. Nowe hasło PiS. Z tym ruszają po zwycięstwo w wyborach

Dzisiaj w Warszawie rozpoczęła się dwudniowa konwencja „Programowy Ul Prawa i Sprawiedliwości”, na której obecny jest prezes partii, Jarosław Kaczyński. Celem tego spotkania polityków jest opracowanie programu na zbliżające się wybory parlamentarne.

Fot. Marek Piotr Borkowski

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Bochenek, rozpoczął wydarzenie od powitania liderów partii, takich jak europosłanka i była premier Beata Szydło, premier Mateusz Morawiecki oraz prezes Jarosław Kaczyński. Pierwsze przemówienie wygłosił właśnie prezes PiS.

„Dobra polityka to roztropne działanie dla dobra wspólnego. Czyli dobrze rządy to takie rządy, które służą wspólnocie narodowej i każdemu obywatelowi niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i jakie ma poglądy.

To łatwo powiedzieć, ale nieporównanie trudniej zrealizować. Jeżeli chcemy, a chcemy i cały czas to robimy, podołać temu trudnemu wyzwaniu, to musimy zwrócić się do tych ekspertów, którzy są najlepsi, którzy najlepiej wiedzą czego naród i Polacy potrzebują. To znaczy zwrócić się do społeczeństwa, do Polaków” – mówił Jarosław Kaczyński.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]