Uwaga! Nieczynne bankomaty, zablokowane zakupy internetowe i blik! Trzy banki ostrzegają o braku usług!

W weekend 13-14 maja zaplanowane są prace serwisowe trzech dużych banków. Przez ten czas niedostępne będzie część usług m.in. bankomaty, zakupy internetowe i blik. Zobaczcie, jakie ograniczania czekają w najbliższym czasie.

Fot. Shutterstock/ Kraków w Pigułce

Pierwsze utrudnienia zaczną się z soboty na niedzielę na klientów Credit Agricole. Pomiędzy 23.00, a 10.00 rano nie będzie dostępny serwis CA24, blik, automatyczny serwis telefoniczny IVR, płatności internetowe i przelewy online.

Również z soboty na niedzielę od około 1:00 do 4:00 nie będzie można korzystać z niektórych funkcji Banku Millennium. W tym czasie nie zalogujecie się do aplikacji mobilnej i Millnetu, a także nie zapłacicie za zakupy w internecie. Bank zapewnia, że tradycyjne płatności kartą będą działać.

Problemy będą mieli także klienci ING Banku Śląskiego. Z niedzieli na poniedziałek od okoł 00:00 do 3:00 będą problemy z transakcjami wpłaty i wypłaty środków z sieci ING i Planet Cash. ING Bank Śląski poinformował, że „transakcje we wrzutniach mogą być realizowane w trybie off-line”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]