Tragiczny wypadek. Makabryczna śmierć. Nie żyje 2-letni chłopiec

W Wydorowie pod Kościanem doszło do tragedii, która kosztowała życie 2-letniego chłopca. Dziecko przypadkowo wpadło pod wózek widłowy i zostało przygniecione. Obecnie policjanci, działając pod nadzorem prokuratora, prowadzą dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Fot. Shutterstock

Według informacji przekazywanych przez lokalne media, tragedia miała miejsce we wtorek, 16 maja, w godzinach popołudniowych. Zgłoszenie dotyczące przygniecenia malutkiego dziecka przez wózek widłowy na jednej z prywatnych posesji zostało odebrane przez dyżurnego, jak donosi serwis „Głos Wielkopolski”.

Po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast na miejsce został skierowany patrol policji, karetka pogotowia oraz strażacy z PSP w Kościanie, OSP ze Śmigla i Starego Bojanowa. Po przybyciu służb na teren gospodarstwa okazało się, że chłopiec został już wyciągnięty spod wózka.

Niestety chłopca nie udało się uratować.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]