Biedronka rekrutuje na pracę wakacyjną! Sprawdź warunki

Biedronka poszukuje osób chętnych do pracy w lokalizacjach położonych w nadmorskich kurortach, miejscowościach górskich oraz na Mazurach. Możliwość łączenia pracy z wypoczynkiem stanie się dostępna od połowy czerwca m.in. w Międzyzdrojach, Mielnie, Mrągowie, Szklarskiej Porębie i Karpaczu. Rekrutacja właśnie się rozpoczyna.

Fot. Kraków w Pigułce

Od 7 lat  sieć Biedronka oferuje pracownikom możliwość delegacji lub zatrudnia kandydatów zewnętrznych w ramach umowy zlecenia do pracy w popularnych turystycznie miejscowościach. Wszystko w celu utrzymania jak najwyższych standardów obsługi klientów, którzy chętnie robią zakupy w pobliskich sklepach.
Dla nowozatrudnionych Biedronka oferuje stawkę godzinową od 22,80 zł brutto, nawet do 27 zł brutto, pracę w atrakcyjnej miejscowości turystycznej, zatrudnienie w ramach umowy zlecenia, a w wybranych lokalizacjach również nocleg i wyżywienie. To rozwiązanie pozwala na zdobycie doświadczenia u lidera branży handlowej w Polsce, a także na korzystanie z uroków miejscowości wypoczynkowej po pracy. Pierwsi kandydaci zostaną zatrudnieni od połowy czerwca – aplikacje można składać poprzez stronę karierową pracawbiedronce.pl. Kandydaci nie muszą dołączać CV.
Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również pracownicy Biedronki, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, którzy mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych.

Poza standardowym wynagrodzeniem, mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także nagrodę letnią. Dla osób zatrudnionych na stanowisku sprzedawca-kasjer w lipcu i sierpniu w sklepach zlokalizowanych w wybranych miejscowościach z dużym ruchem turystycznym wynosić ona będzie do 600 zł brutto miesięcznie.

Otrzymają ją zarówno stali pracownicy kilkudziesięciu placówek w kurortach, jak i ci zatrudnieni, którzy zdecydowali się do nich dołączyć tylko na okres wakacji.
W wybranych przypadkach Biedronka gwarantuje pracownikom również zakwaterowanie lub pokrycie kosztów przejazdu, a także posiłek. Wyjazdy osób zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia.

Sezon letni w Biedronce to niezmiennie bardzo duże wyzwanie dla naszych zespołów – sklepy zlokalizowane w miejscowościach turystycznych cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów, którym  chcemy zapewnić doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. W tym celu wspieramy zespoły, powiększając je o pracowników tymczasowych. Zwiększony wysiłek doceniamy nagrodą letnią, a pracownikom z innych placówek oferujemy możliwość wyjazdu do sklepów sezonowych. W tym szczególnym okresie jeszcze bardziej polegamy na sobie i działamy zespołowo.

mówi Joanna Bukała, Dyrektor HR Makroregionu w Biedronce

Tegoroczna kampania rekrutacyjna to połączenie zeszłorocznych działań, które sieć prowadziła pod hasłem „Praca wakacyjna. Płacimy za godziny”, wraz z uspójnieniem komunikacji pod tegoroczną linią rekrutacyjną Biedronki: Tak jest w Biedronce! Kampanię można zobaczyć w mediach społecznościowych – Instagramie, Facebooku, YouTube i na Tik Toku – oraz w sklepach sieci Biedronka i na nośnikach outdoorowych. Twarzą kampanii są znani już z poprzedniej edycji pracownicy Biedronki, którzy pracują w sklepach nadmorskich, w tym Miłosz – zastępca kierownika sklepu, który pracuje kilka lat, a zaczynał od wsparcia sklepów w Kołobrzegu – właśnie w trakcie wzmożonego okresu wakacyjnego.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]